Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Rymuję, nie marnuję” – konkurs dla Klubów Niemarnowania Żywności

„Rymuję, nie marnuję” – konkurs dla Klubów Niemarnowania Żywności fotolia.pl

Każdy działający Klub Niemarnowania Żywności może wziąć udział w konkursie „Rymuję, nie marnuję” i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Zadaniem konkursowym jest stworzenie zwrotki i refrenu piosenki dotyczącej idei niemarnowania żywności. W jury zasiądzie Majka Jeżowska.

Zwrotka oraz refren powinny liczyć po 4 rymowane wersy, a każdy wers maksymalnie 15 sylab. Ważne jest, aby uwzględnić brzmienie i rytm tekstu. Jury przy ocenie pod uwagę weźmie kilka aspektów: kreatywność, wymiar edukacyjny, zgodność z wytycznymi, rytmiczność oraz humor.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba spełnić następujące warunki:

  • Opiekun zakłada Klub, rejestrując się do programu przez stronę www programu. Po zarejestrowaniu będzie można pobrać formularz konkursu.
  • Klub realizuje zadanie konkursowe – tworzy zwrotkę piosenki dotyczącej tematyki programu. Przykłady można znaleźć tutaj.
  • Opiekun Klubu przesyła na adres mailowy Biura Programu zwrotkę piosenki dotyczącej tematyki programu. Zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 14.10.2020 do 18.11.2020 roku do godz. 15:00. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony www programu.

Jury wybiera 3 laureatów, którzy zostaną ogłoszeni do 4.12.2020 roku.

Na 3 zwycięskie drużyny czekać będą bony Tesco i upominki. Zwrotki napisane przez zwycięskie zespoły będą także częścią piosenki o niemarnowaniu.

Szczegóły konkursu opisane są w regulaminie oraz na podstronie „Pytania i odpowiedzi”, które można znaleźć na stronie www.oduprawydopotrawy.pl.

Źródło: www.oduprawydopotrawy.pl

Pon., 28 Wrz. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś