Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Pracownicze Plany Kapitałowe w samorządach: zasady, wdrożenie, obsługa - ruszają szkolenia online

Pracownicze Plany Kapitałowe w samorządach: zasady, wdrożenie, obsługa - ruszają szkolenia online .

Związek Powiatów Polskich wraz z PFR TFI zapraszają na bezpłatne szkolenia online dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego "Pracownicze Plany Kapitałowe: zasady, wdrożenie, obsługa".

Szkolenia odbędą się:

  •     15 września br. od godz. 10:00 (dla osób z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego)
  •     16 września br. od godz. 10:00 (dla osób z województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego)
  •     22 września br. od godz. 10:00 (dla osób z województw: lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego)
  •     23 września br. od godz. 10:00 (dla osób z województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego)

Szkolenie będzie doskonałą okazją do tego, aby poznać zasady programu z perspektywy pracodawcy i pracownika, obowiązki z niego wynikające, proces wdrożenia, model współpracy z instytucją finansową, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące praktycznych aspektów uruchomienia i obsługi PPK.

Wszystkie ww. szkolenia mają tożsamą tematykę.

Szkolenie adresowane jest do pracowników JST. W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Link do formularza rejestracyjnego danego województwa zamieszczony jest w zaproszeniach znajdujących się na stronie www.zpp.pl

Pt., 28 Sp. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka