Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Dziennik Gazeta Prawna zaprasza wszystkie powiaty do udziału w rankingu i konkursie Dziennika Gazety Prawnej

Dziennik Gazeta Prawna zaprasza wszystkie powiaty do udziału w rankingu i konkursie Dziennika Gazety Prawnej .

Zmieniające się przepisy prawa, konieczność realizacji przez samorządy coraz bardziej złożonych zadań oraz nieustannie zwiększające się oczekiwania mieszkańców sprawiają, że zarządzanie finansami JST stanowi ogromne wyzwanie dla starostów i skarbników.

Kolejnym wyzwaniem staje się także dbanie o wizerunek powiatu. Świadome i konsekwentne budowanie marki pozwala na zwiększenie konkurencyjności, pozyskanie turystów oraz inwestorów, ale przede wszystkim kształtuje świadomość mieszkańców i wpływa na ich zadowolenie. Mnogość dostępnych narzędzi promocji oraz kanałów komunikacji sprawia, że kształtowana polityka staje się coraz ciekawsza, a tworzone przez samorządy produkty coraz bardziej pomysłowe.

Powiaty oceniać będziemy w podziale na:

  • powiaty do 60 tys. mieszkańców,
  • powiaty powyżej 60 tys. mieszkańców do 120 tys. mieszkańców,
  • powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.

Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swojego powiatu. Udział zarówno w rankingu jak i konkursie jest nieodpłatny.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy:

Uroczyste ogłoszenie wyników rankingu Skarbnik samorządu oraz konkursu Medialna Perła samorządu nastąpi podczas kongresu Perły Samorządu, który odbędzie się w dniach 2-3 czerwca br. w Gdyni. Związek Powiatów Polskich jest patronem wydarzenia.

Wszystkim powiatom, które zgłoszą swój udział w rankingu, bądź konkursie przysługuje bezpłatny udział w kongresie Perły samorządu.

Więcej informacji o Kongresie: Katarzyna Dyniec, Dziennik Gazeta Prawna, tel. 22 530 44 86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.gazetaprawna.pl/konferencje/perlysamorzadu2020 

Pt., 6 Mrz. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn