Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Przed nami Golden Marketing Conference - największa konferencja marketingowa na Śląsku

Przed nami Golden Marketing Conference - największa konferencja marketingowa na Śląsku fotolia.pl

Golden Marketing Conference to wydarzenie, które narodziło się w sercu wielkopolski. Pierwsza konferencja odbyła się w 2015 roku w Poznaniu. Niewątpliwy sukces wydarzenia zapoczątkował pomysł zorganizowania wydarzenia również w Katowicach i w Warszawie.

Pierwsza edycja na Śląsku została przychylnie przyjęta. Pozytywne reakcje stały się siłą napędową do zorganizowania kolejnej edycji. Golden Marketing Conference odbędzie się 20 i 21 listopada 2019 roku w Park Inn By Radisson Katowice. Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy wezmą udział w  inspirujących prelekcjach i ciekawych rozmowach.  

22 prelegentów - specjalistów w zakresie marketingu, opowie o narzędziach, technikach i praktykach, które stoją za sukcesem największych marek w Polsce i zagranicą.

Wystąpienia będą dotyczyły takich tematów jak strategie marketingowe, digital marketing, social media i influencer marketing oraz sztuczna inteligencja w marketingu. Na scenie wystąpią dobrze znani z poprzednich edycji GMC Piotr Bucki (BuckiPro), Zuzanna Skalska (360Inspiration), Jagoda Prętnicka (SentiOne), Cezary Kuik (Socjomania) czy ekspert marketingu Marek Gonsior. Nie zabraknie również nowych twarzy jak Radosław Grzybowski (19 południk friendly connected) czy Wojciech Kotala (Schulz brand friendly).

Oprócz prelekcji, Golden Marketing Conference to doskonała okazja do wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii podczas sesji networkingowej. W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm.

Więcej informacji na temat konferencji można przeczytać tutaj

Wt., 12 Lst. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska