Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Kodeks Postępowania Administracyjnego – aktualne problemy. Bezpłatne szkolenie dla pracowników JST w Pucku

Kodeks Postępowania Administracyjnego – aktualne problemy. Bezpłatne szkolenie dla pracowników JST w Pucku fotolia.pl

W działaniach pracowników jednostek samorządu terytorialnego niezwykle istotna jest dobra znajomość najbardziej aktualnych i ważkich problemów postępowania administracyjnego. Mając to na uwadze, Związek Powiatów Polskich i Starostwa Powiatowe zapraszają na bezpłatne szkolenia dedykowane właśnie pracownikom JST.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję dowiedzieć się od eksperta ZPP jakie są najistotniejsze zmiany i nowości w procedurze administracyjnej, a także w jaki sposób w praktyce zastosować przepisu Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Warsztaty odbędą się 20 listopada 2019 roku w Pucku – w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pucku, ul. Kolejowa 7c.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a udział w nim mogą wziąć jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są członkami Związku Powiatów Polskich.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane muszą wcześniej wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://zpp.pl/szkolenia Zgłoszenia można przesyłać do 18 listopada.

Sob., 9 Lst. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska