Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Bezpłatne szkolenia: Jak realizować działanie animacyjne w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe?

Bezpłatne szkolenia: Jak realizować działanie animacyjne w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe? fotolia.pl

Jaka jest definicja działań animacyjnych? Które narzędzie będą najbardziej przydatne przy realizacji projektów dotyczących dziedzictwa – w tym projektów finansowanych z programów dotacyjnych Biura Programu „Niepodległa”? Jak projektować własne działania? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy warsztatów skierowanych przede wszystkim do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów animacyjnych.

Bezpłatne szkolenie organizowane jest przez Biuro Programu „Niepodległa”, Związek Powiatów Polskich oraz Starostwa Powiatowe.

Spotkanie odbędą się:

  • 8 listopada 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, przy Al. 3 Maja 33, o godzinie 10:00.
  • 18 listopada 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, przy ul. Bernardyńskiej 7, o godzinie 10:00.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dlatego wcześniej należy wypełnić elektroniczny formularz uczestnictwa dostępny na stronie: www.zpp.pl/szkolenia

Sob., 2 Lst. 2019 0 Komentarzy
Małgorzata Węgrzyn
sekretarz redakcji Małgorzata Węgrzyn