Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ogólnopolskie Forum Przewodniczących Rad

Ogólnopolskie Forum Przewodniczących Rad fotolia.pl

Związek Powiatów Polskich organizuje Ogólnopolskie Forum Przewodniczących Rad, które odbędzie się 12 marca 2019 roku w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie, Al. Jerozolimskie 98.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy zapoznani zostają z tematyką organizacji pracy organu stanowiącego w kontekście wymagań wynikających z przepisów prawa, a także ze skutkami ostatnich zmian prawnych w samorządowych ustawach ustrojowych dla praktyki funkcjonowania organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego. Ponadto omówione zostaną przepisy antykorupcyjne dotyczące radnych oraz tematyka dostępu do informacji publicznej w relacji z prawami radnego do uzyskania informacji/składania interpelacji i zapytań na podstawie samorządowych przepisów ustrojowych. Nie zabraknie także wątku dotyczącego kwestii wizerunkowych.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowani proszeni są o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca br.

Więcej szczegółów tutaj.

Sob., 23 Lt. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka