Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Twój głos ma moc. Użyj jej!

Twój głos ma moc. Użyj jej! fotolia.pl

„Twój głos ma moc. Użyj jej!” – pod tym hasłem koalicja organizacji pozarządowych, koordynowana przez Fundację im. Stefana Batorego, rozpoczęła kampanię profrekwencyjną, w której zachęca obywatelki i obywateli do udziału w tegorocznych wyborach samorządowych.

Celem kampanii „Twój głos ma moc” jest nie tylko wzbudzenie zainteresowania wyborami do samorządu w roku 2018 i zachęcenie do wzięcia udziału w głosowaniu, ale również popularyzacja wiedzy na temat tego, za jakie obszary naszego życia odpowiadają władze samorządowe. Kampania ma charakter społeczny i apolityczny. Koalicja nie prowadzi agitacji na rzecz partii politycznych, komitetów wyborczych ani kandydatów.

Na stronie kampanii: www.twojglosmamoc.pl można m.in. zapoznać się z „Poradnikiem wyborcy” i najważniejszymi aktami prawnymi oraz analizami ekspertów dotyczącymi wyborów. Znajdują się tu także materiały informacyjne dla osób kandydujących.

Directors odpowiada za koncepcję kampanii, w tym spotów telewizyjnych i radiowych, materiałów POS, outdooru, strony internetowej www.twojglosmamoc.pl, a także za komunikację w mediach społecznościowych, obejmującą m.in. ankiety i quizy na Facebooku.

Koalicję, która zainicjowała kampanię „Twój głos ma moc” tworzą organizacje, które od lat zachęcają do zwiększania aktywności obywatelskiej. W jej skład wchodzą: Fundacja im. Stefana Batorego (koordynująca prace), Fundacja Aktywności Lokalnej FAL, Fundacja Projekt:Polska, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP, Ogólnopolska Sieć Organizacji Pozarządowych SPLOT, Stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej CAL, Stowarzyszenie Homo Faber oraz Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Źródło: batory.org.pl

Sob., 6 Prn. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa