Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych – bezpłatna konferencja

Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych – bezpłatna konferencja fotolia.pl

Edukacja w zakresie usprawnienia procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań podmiotów publicznych towarzyszących inwestycjom w sieci szerokopasmowe oraz przybliżenie rozwiązań prawnych i dobrych praktyk w tym zakresie – to główne cele konferencji organizowanej przez resort cyfryzacji.

Spotkanie odbędzie się 14 września 2017 br. w hotelu Hotelu Golden Tulip Warsaw Centre, ul. Towarowa 2, 00-811 Warszawa, w godz. 9:00-16:00.

Będzie ono inauguracją ogólnopolskiego cyklu szkoleń skierowanych do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców.

Podczas konferencji odbędą się wykłady merytoryczne oraz dyskusje z przedstawicielami administracji publicznej, jednostek administracji samorządowej oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Ich celem jest podsumowanie i wymiana doświadczeń w zakresie realizacji procesu inwestycyjnego w sieci szerokopasmowe, także w kontekście zmian regulacji prawnych, które miały miejsce w ostatnich latach.

Zapisu na konferencję można dokonać przez stronę projektu akademiaszerokopasmowa.pl/Zapisy.html lub wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Za jej organizację odpowiada firma Audytel S.A.

Pt., 1 Wrz. 2017 0 Komentarzy
Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska
sekretarz redakcji Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska