Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

PPP – od A do Z. Bezpłatne szkolenie w Bochni

PPP – od A do Z. Bezpłatne szkolenie w Bochni fotolia.pl

Zasady budowania partnerstwa publiczno-prywatnego, procedura wyboru partnera prywatnego, finansowanie przedsięwzięć – to tylko część tematów, które zostaną omówione 12 października br. podczas szkolenia w Starostwie Powiatowym w Bochni.

Celem spotkania jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego osobom, które nie mają w tym zakresie doświadczenia a rozważają realizację inwestycji w formule PPP.

Jest ono przeznaczone dla osób zatrudnionych w JST czy jednostkach podległych, w tym w szczególności dla decydentów i urzędników zajmujących się inwestycjami, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi, obsługą prawną

Do udziału zapraszają: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.zpp.pl/szkolenia

Czas na zgłoszenia to 10 października.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu, pozostałe opłaty finansowane są ze środków projektu.

W załączeniu program szkolenia.

Zachęcamy do udziału! Szkolenie obali mity o PPP i pokaże dobre praktyki. Warto wziąć udział!

Załączniki:
Pobierz ten plik (029_ZPP_Agenda PPP Małopolskie.pdf)Program345 kB
Sob., 6 Prn. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska