Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ministerstwo zaprasza do udziału w konkursie na pomysł na projekt PPP. Nagrodą – bezpłatne doradztwo

Ministerstwo zaprasza do udziału w konkursie na pomysł na projekt PPP. Nagrodą – bezpłatne doradztwo fotolia.pl

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza do udziału w konkursie i zgłaszania pomysłów na nowe projekty infrastrukturalne do realizacji w formule PPP. Termin na przesyłanie zgłoszeń upłynie 4 listopada 2020 r. o godz. 15:00.

Cel konkursu

Konkurs ma na celu zmobilizować podmioty publiczne do identyfikacji problemów i potrzeb, pod kątem podjęcia możliwej współpracy z sektorem prywatnym, celem rozwoju infrastruktury, zoptymalizowania kosztów inwestycji, podniesienia jakości świadczonych usług, jak i budowania nowych kompetencji wśród jednostek sektora publicznego.

Kategorie

Projekty PPP można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • I kategoria – Zielone inwestycje
  • II kategoria – EkoBudynki
  • III kategoria – Przyjazne otoczenie.

W każdej z tych kategorii promowane będą rozwiązania przyczyniające się do zrównoważonego rozwoju środowiska, ochrony środowiska oraz poprawy klimatu.

Nagroda

Nagrodą główną dla wygranych koncepcji projektu PPP będzie zapewnienie kompleksowego wsparcia doradczego (prawnego, technicznego, finansowo-ekonomicznego), w pełni finansowanego przez Ministerstwo.

Wsparcie oferowane będzie na wszystkich etapach realizacji inwestycji – od przygotowania szczegółowej koncepcji, przeprowadzenia oceny efektywności, po wybór partnera prywatnego i doprowadzenia do zamknięcia finansowe projektu PPP.

Wszelkie szczegóły na temat konkursu można znaleźć tutaj.

W przypadku jakichkolwiek pytań można się kontaktować z organizatorami pisząc na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: www.ppp.gov.pl

Śr., 16 Wrz. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Bartłomiej Zydel