Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nowa rzeczywistość PPP. Konferencja w Warszawie

Nowa rzeczywistość PPP. Konferencja w Warszawie fotolia.pl

Kierownictwo Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji pn.: „Nowa rzeczywistość PPP", która odbędzie się 18 września br. na PGE Narodowy w Warszawie.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jak #PakietDlaPPP wpływa na rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w naszym kraju.

Przedstawione zostaną postępy rządowej Polityki rozwoju PPP, omówione będą ostatnie zmiany prawne, zaprezentowana będzie oferta wsparcia Ministerstwa dla projektów PPP, pokazane zostaną przykłady dobrych praktyk.

Zaproszeni promotorzy projektów, przedstawiciele sektora prywatnego i samorządowego oraz eksperci z instytucji finansowych podzielą się swoimi doświadczeniami.

W konferencji udział wezmą przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, przedstawiciele instytucji finansujących, organizacji pozarządowych, sektora prywatnego oraz instytucji związanych z tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego.

Ponadto możliwe będzie odbycie indywidualnych spotkań z Ministrem Witoldem Słowikiem lub z Kierownictwem Departamentu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj.

Pt., 10 Sp. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska