Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Szansa dla małych firm na współpracę z kluczowymi instytucjami z obszaru zdrowia - Digital Health Hackathon

Szansa dla małych firm na współpracę z kluczowymi instytucjami z obszaru zdrowia - Digital Health Hackathon fotolia.pl

Od 18 do 19 września br. podczas Forum e-Zdrowia odbędzie się Digital Health Hackathon - konkurs dla mikro, małych i średnich firm, w tym start-upów gotowych do podejmowania wyzwań z obszaru e-zdrowia.

Hackathon jest odpowiedzią na rosnące potrzeby sektora zdrowotnego w zakresie digitalizacji – projektowania i wdrażania cyfrowych rozwiązań, korzystnych dla wszystkich interesariuszy systemu ochrony zdrowia.

Wyzwania zostały sformułowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Medicover. Wszystkie zadania dotyczą analityki danych z obszaru ochrony zdrowia. Do udziału w Hackathonie zaproszone są przedsiębiorstwa, które chcą nawiązać współpracę w obszarze cyfrowej transformacji w opiece zdrowotnej z podmiotami formułującymi wyzwania. Zespoły konkursowe będą miały dwa dni na opracowanie swoich rozwiązań, które oceni jury złożone z ekspertów, przedstawicieli instytucji formułujących wyzwania oraz organizatorów Forum e-Zdrowia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 września 2019, podczas drugiego dnia konferencji w Sopocie.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia na www.forumezdrowia.pl/2019/hackathon 

Źródło: forumezdrowia.pl

Czw., 8 Sp. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa