Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zarząd Transportu Metropolitalnego organizatorem komunikacji na obszarze Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej

Zarząd Transportu Metropolitalnego organizatorem komunikacji na obszarze Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej fotolia.pl

Od 1 stycznia br. organizatorem komunikacji miejskiej na obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii jest Zarząd Transportu Metropolitalnego. ZTM przejął zadania trzech dotychczasowych organizatorów: KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry.

Jakie zmiany dla pasażerów?

Na początku pasażerowie nie powinni odczuć żadnych zmian w codziennym podróżowaniu komunikacją miejską. Wszystkie pojazdy wciąż będą kursować w dotychczasowych barwach – identyfikacja wizualna ZTM będzie wprowadzana etapami. Aktualne pozostają również rozkłady jazdy, numery linii czy punkty obsługi. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność, nie zmieniają się też ich ceny.

Nowa nazwa, nowa strona internetowa.

Nazwa ZTM zacznie sukcesywnie pojawiać się na przystankach, biletach, w punktach obsługi i w pojazdach. Pasażerowie mogą już korzystać z nowej strony internetowej ZTM. Pod adresem: www.metropoliaztm.pl znajdą wszystkie niezbędne informacje – m.in. aktualne rozkłady jazdy dla wszystkich linii ZTM.

Źródło: metropoliaztm.pl

Pt., 4 St. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa