Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

II edycja Konferencji "Komunikacja i Transport w Mieście"

II edycja Konferencji fotolia.pl

24 maja br. w hali EXPO-ŁÓDŹ, przy al. Politechniki 4. odbędzie się druga edycja Konferencji „Komunikacja i Transport w Mieście”.

Ideą przedsięwzięcia jest prezentacja nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji miejskiej i transportu zbiorowego, a także wymiana doświadczeń dotyczących kierunków rozwoju branży.

Tematyka Konferencji dotyczyć będzie m.in.: przyszłości komunikacji miejskiej (autobusowej i tramwajowej), systemów informacji pasażerskiej w pojazdach, organizacji ruchu w mieście, systemów parkowania, stacji przesiadkowych, inteligentnych przystanków – przystanek przyszłości, a także innowacyjnych systemów biletowych i doświadczeń w zakresie ich stosowania, stref płatnego parkowania w mieście.

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną doświadczenia w zakresie organizacji ruchu na przykładzie dużych ośrodków miejskich oraz kierunki rozwoju systemów rowerów miejskich i aglomeracyjnych. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa produktów i usług dla branży komunikacyjnej.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają:

Jako uczestników:

  • producentów pojazdów komunikacji miejskiej oraz ich wyposażenia,
  • firmy zajmujące się projektowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania ruchem oraz systemów informatycznych i biletowych dla komunikacji miejskiej,
  • dostawców innowacyjnych rozwiązań w zakresie służących poprawie bezpieczeństwa w transporcie zbiorowym i komfortu podróżowania, opartych na idei zrównoważonego rozwoju.

Jako odbiorców

  • jednostki samorządów lokalnych,
  • przedsiębiorstwa podległe samorządom lokalnym, do zadań których należy realizacja usług w zakresie zapewnienia publicznego transportu zbiorowego i utrzymania sprawnego systemu infrastruktury komunikacyjnej na terenie miast i gmin,
  • firmy z branży komunikacji miejskiej, poszukujące kontaktów biznesowych.

Współorganizatorami Konferencji są: Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Łodzi.

Szczegóły dotyczące wydarzeni dostępne są tutaj.

Źródło: targi.lodz.pl

Niedz., 21 St. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa