Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Sprzęt komputerowy dla małopolskich szkół – nabór w ramach projektu grantowego

Sprzęt komputerowy dla małopolskich szkół – nabór w ramach projektu grantowego fotolia.pl

Trwa nabór w ramach projektu grantowego, zapewniający sprzęt komputerowy szkołom podstawowym oraz ponadpodstawowym kształcącym ogólnie. Kwota przeznaczona na konkurs wynosi 8 mln zł.

Nabór zostanie zakończony 26 października w samo południe.

O dofinansowanie może wnioskować organ prowadzący publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe, ponadpodstawowe oraz placówki systemu oświaty prowadzące kształcenie ogólne, z wyłączeniem szkół zawodowych, zlokalizowane na terenie województwa małopolskiego. Celem głównym projektu jest wsparcie realizacji zajęć dydaktycznych poprzez zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i skutkami koronawirusa.

- Ogłoszenie konkursu jest potwierdzeniem jak poważnie samorząd Małopolski traktuje edukację. To nie wszystko, bo po rozstrzygnięciu pierwszego naboru zostanie uruchomiony konkurs grantowy na przeprowadzenie transformacji cyfrowej 22 szkół modelowych w regionie. Kwota przeznaczona na konkurs wyniesie dwa mln zł. Zapraszamy do udziału w naborze - informuje Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Wypełniony wniosek o grant powinien zostać dostarczony w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje o projekcie oraz dokumentacja naboru dostępne są tutaj.

Źródło: malopolska.pl

Czw., 8 Prn. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska