Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

"Być jak architekt" - nowy program edukacyjny Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki

fotolia.pl

Jak pomysły materializują się w przestrzeni? Dlaczego praca architekta i urbanisty jest tak ważna w kształtowaniu przyszłości miast? O tym, i nie tylko, opowiedzą projektanci, którzy zapraszają dzieci i młodzież na wizytę do swoich pracowni architektonicznych w ramach programu edukacyjnego Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki: „Być jak architekt”.

„Być jak architekt”, to program, który pozwoli dzieciom i młodzieży poznać, na czym polega codzienna praca architekta. To w pracowniach architektonicznych rodzą się najśmielsze pomysły o domach XXI wieku.

Do pierwszej edycji programu zgłosiło się aż 10 pracowni z całej Polski chętnych otworzyć swoje drzwi dla młodych mieszkańców miast takich jak Gdańsk, Łódź, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław.

Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza szkoły do zgłaszania się i wzięcia udziału w „Być jak architekt”. Program, który NIAiU kieruje do uczniów szkół podstawowych i licealnych jest bezpłatny. Będzie realizowany do końca 28 czerwca 2019 roku.

Organizatorzy, na zgłoszenia oczekują do 30 kwietnia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel.: (+48 22) 522 65 36

Więcej o programie, na stronie internetowej Organizatora: https://niaiu.pl/ 

Źródło: niaiu.pl

Czw., 11 Kw. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa