Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju fotolia.pl

Ośrodek Rozwoju Edukacji uzyskał nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 w kategorii „Innowacje w edukacji” za projekt „Efektywne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. III edycja nagrody odbywa się pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju (PNIR) jest odpowiedzią na nową perspektywę unijną 2014-2020. Laureatami zostają podmioty realizujące innowacyjne projekty w skali krajowej, europejskiej i globalnej oraz nowatorskie inwestycje przekładające się na zrównoważony i inteligentny rozwój kraju, a tym samym podniesienie standardu życia lokalnej społeczności. Projekty mogą być finansowane ze środków europejskich, krajowych lub z budżetu własnego. Celem PNIR jest wyróżnienie innowacyjnych i nowatorskich działań oraz ich promocja wśród jak najszerszego grona opinii publicznej, jak zakłada polityka unijna.

Laureatami tego prestiżowego wyróżnienia zostają podmioty, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, stanowiąc podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. Laureatem edycji 2017 w kategorii „Człowiek roku” został ówczesny Minister Rozwoju i Finansów, obecnie premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: ore.edu.pl

Czw., 22 Lt. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Tadeusz Narkun