Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Człowiek i przestrzeń - wspólny rozwój. Bezpłatne szkolenia!

Człowiek i przestrzeń - wspólny rozwój. Bezpłatne szkolenia! fotolia.pl

Pracownicy jednostek samorządu terytorialnego szczebla gminnego oraz powiatowego realizujących zadania związane z planowaniem przestrzennym, gospodarką nieruchomościami, środowiskiem, procesami inwestycyjnymi oraz pracownicy służby geodezyjnej i kartograficznej szczebla powiatowego i wojewódzkiego mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu pod nazwą „Człowiek i przestrzeń – wspólny rozwój. Szkolenia ramowe dla pracowników administracji publicznej w zakresie obsługi danych przestrzennych” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji pracowników jednostek administracji publicznej w zakresie analizy, przetwarzania i prezentacji danych przestrzennych. Realizacja szkoleń opiera się na przeprowadzeniu warsztatów teoretyczno-praktycznych z wykorzystaniem otwartego oprogramowania typu Open Source o nazwie QGIS.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.ramowe.szkoleniagis.pl

Realizacja projektu obejmuje obszar całego kraju – szkolenia będą prowadzone w 7 miastach wojewódzkich: Krakowie, Warszawie, Białymstoku, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie i Szczecinie. Rozpoczną się w lipcu i będą trwać do końca 2018 roku.

Organizatorem szkoleń jest firma SmallGIS oraz Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, a Instytucją Zarządzającą projektem Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Dodatkowe informacje na temat szkoleń, w tym kontakt do organizatora, harmonogram oraz regulamin dla uczestników, można znaleźć na stronie projektu: www.ramowe.szkoleniagis.pl

Rekrutacja już trwa – liczba miejsc jest ograniczona!

Czw., 7 Czrw. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa