Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Sesja Dialogu Miasta Przyszłości już w kwietniu

Sesja Dialogu Miasta Przyszłości już w kwietniu fotolia.pl

Sesja Dialogu umożliwia spotkanie i wymianę opinii między samorządowcami, przedstawicielami administracji centralnej, biznesem, NGOs, ruchami miejskimi oraz środowiskiem akademickim. Nie ma paneli ani wystąpień. Osią spotkania jest rozmowa i kontakt bezpośredni.

Tegoroczna formuła została poszerzona o warsztaty poświęcone budowaniu elementów strategii miasta, podczas których uczestnicy będą pracować nad optymalizacją działań samorządów.

W tym roku tematy sesji dialogowych będą poświęcone obszarom takim jak rewitalizacja, zarządzanie zasobami miejskimi, troska o środowisko czy kreowanie przyjaznej przestrzeni miejskiej. W otwartej części popołudniowej odbędzie się sesja plenarna oraz rozmowa z Edwardem Schneiderem z Innovation in Politics. Na zakończenie THINKTANK ogłosi wyniki corocznego rankingu Liderów Miast Przyszłości, w której nagradzamy w oddzielnych kategoriach najskuteczniejszych prezydentów małych, średnich i dużych miast.

Wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia w Łodzi na terenie centrum konferencyjnego Bionanopark (ul. Dubois 114/116), w godzinach 10:00-16:30.

Formularz rejestracji dostępny jest tutaj.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Związku Powiatów Polskich.

Sob., 18 Mrz. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska