Bezpłatne studia podyplomowe "Wsparcie menedżerskie dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi"

Bezpłatne studia podyplomowe fotolia.pl

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach organizuje II edycję studiów podyplomowych "Wsparcie menedżerskie dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rekrutacja trwa do 20 stycznia 2013r.

Kandydaci ubiegający się o uczestnictwo w projekcie dokonują rejestracji elektronicznej za pośrednictwem Internetowego Systemu Rekrutacji oraz składają wymagane dokumenty (osobiście, drogą pocztową lub za pośrednictwem osób trzecich).

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów II edycji studiów podyplomowych odbędą się 25 stycznia 2013r. od godz. 16.00 i 26 stycznia 2013r. od godz. 9.00.

O wynikach procesu rekrutacji w II edycji kandydaci zostaną poinformowani pisemnie (e-mail) lub telefonicznie do dnia 31 stycznia 2013r.

Zainteresowane osoby zgłaszające się na II edycję proszone są o zapoznanie się z terminami rekrutacji oraz regulaminem.

Szczegóły na stronie: www.zdrowie.ue.katowice.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sob., 22 Gr. 2012 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka