Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Darmowe zdjęcie do dowodu osobistego dla seniora

Darmowe zdjęcie do dowodu osobistego dla seniora fotolia.pl

Popularna firma zajmująca się wykonywaniem odbitek postanowiła, że ze względu na trwającą pandemię do 30 czerwca br. seniorzy będą mogli wykonać za ich pośrednictwem darmowe zdjęcie do dowodu osobistego, bez konieczności wychodzenia z domu.

Z usługi można skorzystać bezpośrednio poprzez stronę internetową przedsiębiorcy lub pobierając specjalną aplikację. Wykonanie zdjęcia trwa zaledwie kilka minut i jest w pełni bezpieczne. Aplikacja analizuje parametry biometryczne używając do tego sztucznej inteligencji.

Do 30 czerwca 2021 roku korzystanie z opcji Zdjęcia do Dowodu Osobistego dla Seniora będzie całkowicie darmowe, co pozwoli osobom starszym na wykonanie zdjęcia do dokumentu bez konieczności wizyty w salonach fotograficznych, a także aplikowanie o nowy dowód przez Internet.

Jak wykonać takie zdjęcie? Pierwszym krokiem jest fotografia za pomocą smartfon według ściśle określonych wskazówek, których dostarczy nam aplikacja lub witryna internetowa. Wśród podpowiedzi znajdą się te jak prawidłowo ustawić się do zdjęcia, jak skierować światło, jakie wybrać tło, jakich akcesoriów unikać. Następnie zdjęcie zostanie automatycznie udoskonalone. Tak zrobione zdjęcie można pobrać wprost ze strony internetowej i wgrać je podczas procesu wypełniania wniosku o nowy dowód osobisty online.

Darmowe zdjęcie można wykonać tutaj. 

Czw., 22 Kw. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Patrycja Grebla-Tarasek