Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Wojewoda Mazowiecki ogłosił konkurs na najlepszy komiks dotyczący Bitwy Warszawskiej

Wojewoda Mazowiecki ogłosił konkurs na najlepszy komiks dotyczący Bitwy Warszawskiej fotolia.pl

Wojewoda Mazowiecki ogłosił konkurs skierowany do młodzieży na najlepszy komiks związany z Bitwą Warszawską w ramach kampanii „Pamiętamy! – 100-lecie Bitwy Warszawskiej”.

Konkurs trwać będzie do 24 listopada 2020 r.

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych będą mieli za zadanie przygotować komiks dotyczący wydarzeń związanych z Bitwą Warszawską. Nadesłane prace będą oceniane m.in. pod względem fabuły, zgodności z faktami historycznymi i szaty graficznej.

Spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa wybierze 3 najlepsze, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz w mediach społecznościowych. Nagrodą dla zwycięzcy będzie tablet.

Zgodnie z regulaminem pracę konkursową należy przesłać w formie pliku pdf na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Kampania Wojewody Mazowieckiego realizowana przy wsparciu Kuratorium Oświaty w Warszawie, Muzeum Historii Polski oraz Archiwum Akt Nowych, składa się z szeregu działań mających na celu popularyzację obchodów setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz przypomnienie historii wojny polsko-bolszewickiej.

Źródło: Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Śr., 28 Prn. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska