Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" - wiosna 2020

fotolia.pl

Turyści mogą już rezerwować noclegi, oferty kulturalne czy gastronomiczne, a także wiele innych atrakcji, z których będą mogli skorzystać w weekend od 20 do 22 marca. 

Celem akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest zachęcenie Polaków do poznawania Polski poza głównym sezonem turystycznym. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, która już na stałe zagościła w kalendarzach wielu polskich rodzin.

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród turystów, jak i partnerów. Pilotażowa odsłona została zorganizowana w 2016 roku i skorzystało z niej 60 tys. osób. Liczba ta z roku na rok jest coraz większa. Oferty promocyjne znajdują się TUTAJ i wyprzedają się bardzo szybko.

Turyści będą mogli skorzystać z propozycji wielu restauracji, muzeów, uzdrowisk i innych atrakcji turystycznych. Należy pamiętać, że partnerzy, by wziąć udział w akcji, musieli obniżyć o min. 50 proc. cenę głównej usługi.

Aby skorzystać ze zniżek, należy odnaleźć interesujące miejsce za pomocą mapy lub wyszukiwarki na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zapoznać się ze szczegółową ofertą partnerów. Sprzedaż potrwa do wyczerpania ofert.

Źródło: www.polskazobaczwiecej.pl

Pt., 28 Lt. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś