Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Akcja! Ruszaj w Polskę za pół ceny

Akcja! Ruszaj w Polskę za pół ceny fotolia.pl

Od 22 listopada w całej Polsce rozpoczyna się VII edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Mimo że sprzedaż ofert rozpoczęła się pod koniec października, to wciąż na turystów czekają ciekawe atrakcje. A to dlatego, że w tym roku do akcji przystąpiła rekordowa liczba partnerów – ponad 1000. „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” powstała z myślą, aby zachęcić wszystkich do poznawania i odkrywania różnych wymiarów bogactwa turystycznego Polski w miesiącach poza głównym sezonem turystycznym. Dzięki tej inicjatywie Polska Organizacja Turystyczna chce promować aktywność turystyczną w Polsce przez cały rok.

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród samych turystów, jak i partnerów – hoteli, gospodarstw agroturystycznych, muzeów, instytucji kultury itd.

Pilotażowa odsłona została zorganizowana w 2016 roku i skorzystało z niej 60 tys. osób. Ubiegłoroczna edycja zrealizowana w marcu 2018 przyciągnęła już aż 182 tys. turystów. W tej edycji po raz pierwszy akcja promowana jest na dziewięciu rynkach: białoruskim, czeskim, litewskim, niemieckim, norweskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim i ukraińskim. Ofertę dla turystów z zagranicy przygotowała blisko połowa partnerów.

Propozycje dla turystów przygotowała rekordowa liczba partnerów – ponad tysiąc. Tradycyjnie już najwięcej ofert czeka na turystów w woj. małopolskim (161 zgłoszeń). Sto i więcej propozycji mają także woj. pomorskie, dolnośląskie i mazowieckie. Partnerzy obniżają nie tylko ceny zakwaterowania – ta branża stanowi największy procent oferty wszystkich dotychczasowych edycji (tym razem jest to 39 proc. ofert). Turyści będą mogli skorzystać z propozycji wielu restauracji, muzeów, uzdrowisk i innych atrakcji turystycznych. Należy pamiętać, że partnerzy, by wziąć udział w akcji, musieli obniżyć o min. 50 proc. cenę głównej usługi.

Aby skorzystać ze zniżek, należy odnaleźć interesujące miejsce za pomocą mapy lub wyszukiwarki na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zapoznać się ze szczegółową ofertą partnerów. Sprzedaż potrwa do wyczerpania ofert.

Partnerem strategicznym akcji są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają inicjatywę jako partnerzy promocyjni.

Źródło: MR

Śr., 20 Lst. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska