Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Jak przygotować powiat do korzystania z usług chmury obliczeniowej? Zapraszamy na bezpłatny webinar online

Jak przygotować powiat do korzystania z usług chmury obliczeniowej? Zapraszamy na bezpłatny webinar online fotolia.pl

Korzystanie z chmury obliczeniowej staje się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, gdyż to istotne narzędzie w codziennym funkcjonowaniu administracji publicznej tak na szczeblu centralnym, jak i lokalnym. Jak przygotować powiat do korzystania z chmury obliczeniowej? Właśnie to zagadnienie będzie tematem webinaru, który odbędzie się 2 lipca o godzinie 9:00, za pośrednictwem platformy ZOOM.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się czym jest chmura obliczeniowa, jak wygląda rynek usług chmurowych, jakie ryzyka niesie ze sobą korzystanie z tego typu rozwiązania. Omówione zostaną też przypadki dla stosowanie chmury obliczeniowej przy zamówieniach publicznych, takie wymagania techniczne muszą zostać spełnione a także jakie obszary działalności powiatów mogą być realizowane przy udziale usług chmury obliczeniowej. Na koniec webinaru zaplanowano czas na pytania i odpowiedzi.

Webinarium dedykowane jest głównie Sekretarzom Powiatów i Miast na prawach powiatu, dyrektorom Wydziałów Organizacyjnych, informatykom i innym osobom zainteresowanym powyższym tematem.

Udział w webinarze mogą wziąć tylko przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby powinny najpierw zarejestrować swój udział przez formularz dostępny na stronie: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_i2F9o6BRSK-9GMO9axxD1Q

Rejestracja potrwa do 29 czerwca 2020 roku.

Pt., 19 Czrw. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn