Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Niebawem nagrodzimy naszych przedsiębiorców. Przed nami XXIII edycja konkursu WIKTORIA-Znak Jakości Przedsiębiorców

Niebawem nagrodzimy naszych przedsiębiorców. Przed nami XXIII edycja konkursu WIKTORIA-Znak Jakości Przedsiębiorców fotolia.pl

W konkursie WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców od 23 lat przyznawane są prestiżowe nagrody WIKTORII – wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. W dotychczasowych  edycjach konkursu udział wzięło ponad 8720 firm, a nagrody WIKTORIA przyznano ponad 941 przedsiębiorstwom.

Konkurs skierowany jest do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Każdego roku do konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców zgłaszają się małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, jak i wielkie korporacje. Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą.

W tym roku już po raz 23 elitarna grupa przedsiębiorców zostanie uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORII – Znak Jakości Przedsiębiorców. Kapituła ogólnopolskiego Konkursu nagrodzi te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. XXIII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców będzie znakomitą okazją dla wielu firm, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Statuetki będą przyznane są w 17. kategoriach. Tegoroczne nagrody WIKTORII zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali, która będzie miała miejsce w dniu 17 października 2020 roku w Warszawie, w AIRPORT Hotel Okęcie. Związek Powiatów Polskich objął Honorowy Patronat nad wydarzeniem.

Jak nominować firmy do konkursu można dowiedzieć się na stronie: www.nagrodawiktoria.pl.

Pon., 25 Mj. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn