Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zaproszenie na webinar – projekt „Przeglądu istotnych problemów gospodarki wodnej…”

Zaproszenie na webinar – projekt „Przeglądu istotnych problemów gospodarki wodnej…” fotolia.pl

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej wraz z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie zapraszają do udziału w nieodpłatnym webinarze w ramach konsultacji społecznych projektu „Przeglądu istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”, który odbędzie się 10 czerwca 2020 r. w godzinach 10:00-12:00. Trwające wciąż półroczne konsultacje społeczne projektu dokumentu mają się zakończyć 18 czerwca 2020 roku. 

Celem zgłoszenia udziału, wymagana jest rejestracja uczestników poprzez wypełnienie formularza elektronicznego do dnia 1 czerwca 2020 r. do godziny 12:00.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Potwierdzenie udziału w webinarze zostanie przekazane drogą e-mailową, na adres podany w zgłoszeniu, po zakończeniu czasu przeznaczonego na rejestrację. Wraz z potwierdzeniem uczestnik otrzyma instrukcję dostępu do webinaru i inne informacje organizacyjne.

Szczegółowy plan spotkania zakłada omówienie takich kwestii, jak ochrona jakościowa wód powierzchniowych i podziemnych, ochrona stanu ilościowego wód powierzchniowych i podziemnych czy problematyka prawno-organizacyjna i społeczna.

Informacje na temat projektu, w tym proponowaną treść „Przeglądu”…” można znaleźć tutaj

Źródło: www.gov.pl/gospodarkamorska/

Pon., 18 Mj. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Bartłomiej Zydel