Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Liderzy PAFW – zgłoś się do rocznego, bezpłatnego programu!

Liderzy PAFW – zgłoś się do rocznego, bezpłatnego programu! fotolia.pl

Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności to kompleksowy program wsparcia i rozwoju dla Liderów, którzy aktywnie działają na rzecz wsparcia środowiska lokalnego. Trwa nabór do XVI edycji Programu, w ramach którego można wziąć udział w rocznym, bezpłatnym programie rozwojowym. Zgłoszenia można przesyłać do 16 marca 2020 roku.

Każdego roku w ramach programy wybieranych jest 40 Liderek i Liderów z całej Polski, działających w lokalnych środowiskach. Uczestnicy biorą udział w debatach, warsztatach, spotkaniach z inspirującymi gośćmi i treningach liderskich. Razem z tutorami, czyli doświadczonymi liderami-doradcami, pracują indywidualnie nad rozwojem swoim i swoich społeczności.

Program skierowany jest do osób działających w środowisku lokalnym, wprowadzającym w życie nowe inicjatywy, samorządowców, przedstawicieli organizacji i projektów społecznych, słowem – lokalnych liderek i liderów. Do XVI edycji programu mogą zgłaszać się osoby posiadające min. dwa lata doświadczenia w działalności na rzecz określonego środowiska, a w szczególności osoby, które realizowały projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

W Programie Liderzy PAFW przewidziane są takie działania jak: 12-miesięczna, indywidualna praca z tutorem, cztery zjazdy szkoleniowe – warsztaty, debaty i inspirujące spotkania, wizyty studyjne w całej Polsce a także bogata oferta dla absolwentów Programu.

Swoje zgłoszenie można przesyłać do 16 marca 2020 roku za pośrednictwem strony www.liderzy.pl

Czw., 5 Mrz. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn