Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Samorząd, oświata, kultura i sport razem. Przed nami VII Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI

Samorząd, oświata, kultura i sport razem. Przed nami VII Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI fotolia.pl

3 i 4 marca 2020 roku Lubelskie Centrum Konferencyjne zamieni się w miejsce spotkań liderów świata samorządu i oświaty. Edukacja przyszłości to konferencja, która gromadzi liderów świata samorządu, dyrektorów szkół, osoby odpowiedzialne za rozwój edukacji w Polsce oraz przedstawicieli biznesu.

Konferencja to dwa dni wykładów ekspertów i możliwość odwiedzenia stoisk starannie dobranych wystawców. Podczas tych dwóch dni odbędą się 3 konferencje, 16 paneli dyskusyjnych, wiedzę przekaże 80 prelegentów, a w wydarzeniu udział weźmie 350 uczestników.

W tym roku głównymi tematami będą przyszłość edukacji i wyzwania, jakie stoją przed samorządami, a także dyrektorami szkół i szkół zawodowych. Do udziału w konferencji zaproszeni są liderzy samorządów terytorialnych i pracownicy merytoryczni odpowiedzialni za oświatę, kulturę i sport.

Poprzednia edycja konferencji pokazała, że jest to doskonałe miejsce do rozmowy o wyzwaniach stojących przed polską oświatą oraz o praktycznych rozwiązaniach problemów edukacyjnych i wychowawczych realizowanych przez szkoły, placówki kultury i sportu z całej Polski.

Szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne na stronie: www.oswiataprzyszlosci.pl

Pt., 17 St. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn