Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Lubisz sportowe zmagania? Ruszają zapisy na samorządowe zawody w tenisie stołowym

Lubisz sportowe zmagania? Ruszają zapisy na samorządowe zawody w tenisie stołowym .

Nowy rok warto rozpocząć radośnie – od połączenia dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Dlatego już po raz 21. rozegrane zostaną Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w tenisie stołowym. Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka odbędzie się 15 lutego w Witkowie. Wszyscy zainteresowani już teraz mogą zgłosić swój udział.

Oprócz zawodów w tenisie stołowym rozegrane zostaną również VII Otwarte Zawody z Karabinka Pneumatycznego dla Samorządowców o Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie.

Rozgrywki rozpoczną się 15 lutego o godzinie 10:00 w hali sportowej OKSiR w Witkowie przy ulicy Czerniejewskiej 12 (Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego). Rejestracja zawodników zostanie otwarta o godzinie 9:00. Swoje zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 10 lutego na adres: 62-200 Gniezno, ul. Bolesława Chrobrego 40/41, tel. 61 426 33 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W zawodach mogą wziąć udział radni gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich, wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, starostowie i ich zastępcy, sekretarze, skarbnicy gmin i powiatów oraz członkowie zarządów powiatów i województwa oraz parlamentarzyści, inne osoby w turnieju strzeleckim i konkurencjach rekreacyjno – sportowych.

Zawody będą rozgrywane w podziale na poszczególne kategorie:

  • radni gmin, powiatów i województw,
  • parlamentarzyści, wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, starostowie, ich zastępcy oraz marszałkowie, sekretarze, skarbnicy gmin, powiatów, województwa oraz członkowie zarządów powiatów i województwa,
  • wspólna kategoria dla pań – radnych, wójtów, burmistrzów,prezydentów, starostów i ich zastępczyń, sekretarzy, skarbniczek i członkiń zarządów powiatów i województwa, w tej kategorii mogą również uczestniczyć panie będące posłankami i senatorami,
  • wspólna kategoria byłych radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów i ich zastępców oraz marszałków, sekretarzy, skarbników gmin, powiatów, województwa i członków zarządów powiatów i województwa oraz byłych parlamentarzystów – nie zaliczana do klasyfikacji zespołowej.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan.

Czw., 9 St. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn