Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Forum Zarządzania Internetem 2019 – sprawdź kto tu rządzi

Forum Zarządzania Internetem 2019 – sprawdź kto tu rządzi fotolia.pl

Edukacja w sieci, etyka Internetu, sztuczna inteligencja, gospodarka cyfrowa, transformacja cyfrowa, cyberbezpieczeństwo. To tylko niektóre tematy Forum Zarządzania Internetem 2019, które odbędzie się 9 grudnia br. w Warszawie.

Jest to już czwarta edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem oraz kontynuacja corocznych warsztatów, które organizowane są pod hasłem „Sprawdź, kto rządzi Internetem” od 2014 r. Forum organizowane jest przez IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju i jest częścią szerszej inicjatywy ONZ.

Konferencja poświęcona będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom, które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci. Forum jest znakomitą okazją do poważnej debaty z najważniejszymi i najbardziej wpływowymi reprezentantami społeczności internetowej w Polsce na ww. tematy, a także do kontynuowania dyskusji zapoczątkowanej w ubiegłych latach.

Dotychczasowa aktywność polskiej społeczności internetowej zgromadzonej wokół IGF Polska została przez ONZ bardzo wyraźnie doceniona, gdyż to Polsce powierzono organizację IGF 2020!

Wstęp na forum całkowicie wolny.

Źródło: MC

Wt., 19 Lst. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska