Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Kodeks Postępowania Administracyjnego – aktualne problemy. Zaproszenie na szkolenie w Nowym Mieście Lubawskim

Kodeks Postępowania Administracyjnego – aktualne problemy. Zaproszenie na szkolenie w Nowym Mieście Lubawskim fotolia.pl

Pracownicy samorządowi bardzo często kierują pytania w zakresie Kodeksu Postępowania Administracyjnego. Mając na uwadze duże zainteresowanie powyższym tematem, Związek Powiatów Polskich zaprasza na szkolenie podejmujące najbardziej aktualne i ważkie problemy postępowania administracyjnego.

W czasie warsztatu ekspert Związku Powiatów Polskich skupi się na najistotniejszych zmianach i nowościach w procedurze administracyjnej, a także praktycznym stosowaniu przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Szkolenie odbędzie się 21 listopada 2019 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim, przy ul. Rynek 1 – wejście przez Starostwo Powiatowe.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a swoje uczestnictwo mogą zgłosić jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są członkami Związku Powiatów Polskich.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie: https://zpp.pl/szkolenia 

Zgłoszenia należy przesyłać do 19 listopada.

Śr., 6 Lst. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn