Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej dot. PPP – Grecja, 26-28.11.2019 r.

Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej dot. PPP – Grecja, 26-28.11.2019 r. fotolia.pl

Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju wraz z konsorcjum Konfederacji Lewiatan i Fundacji Centrum PPP zaprasza do udziału w zagranicznej wizycie studyjnej PPP w Grecji w dniach 26-28 listopada 2019 roku. Motywem przewodnim wizyty w Grecji będą przedsięwzięcia PPP z sektora edukacji, a jej celem podniesienie praktycznej wiedzy na temat realizacji przedsięwzięć PPP.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do decydentów i osób zainteresowanych tematyką PPP i zajmujących się inwestycjami i ich finansowaniem, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi czy też obsługą prawną, zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach podległych oraz jednostkach administracji rządowej, planujących realizację przedsięwzięć ze wskazanego sektora w tej formule.

Wszelkie potrzebne informacje, czyli agendę wizyty, regulamin zagranicznych wizyt studyjnych, formularz zgłoszeniowych oraz dane kontaktowe osób odpowiedzialnych za organizację wizyty można znaleźć tutaj.

Wyjazd studyjny jest realizowany w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (PO WER).

Źródło: www.ppp.gov.pl

Czw., 17 Prn. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Bartłomiej Zydel