Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

"Rola samorządu terytorialnego w budowaniu państwowości" - konferencja

fotolia.pl

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na konferencję pn. „Rola samorządu terytorialnego w budowaniu państwowości”, która odbędzie się 8 października 2019 r. w godz. 9.30 - 13.30 (rejestracja od 9.00) w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie, ul. Zamkowa 2, 99-210 Uniejów.

Wydarzenie stanowić będzie okazję do omówienia związku odzyskania niepodległości  z budową podstaw samorządu terytorialnego, jego roli w budowaniu państwowości oraz współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych z Biurem Programu „Niepodległa.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc rejestracji należy dokonywać do dnia 27 września br.

Szczegółowych informacji udziela Pani Aneta Maciejewska-Jakś, starszy specjalista ds. analiz i opracowań, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +48 690 143 116

Źródło: www.nist.gov.pl

Pon., 9 Wrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś