Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Funkcja prewencyjna prawnych form ochrony przyrody”

„Funkcja prewencyjna prawnych form ochrony przyrody” fotolia.pl

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na  konferencję pn. „Funkcja prewencyjna prawnych form ochrony przyrody”, która odbędzie się 17 września 2019 r. w godz.  10.00 - 14.30 w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie, ul. Zamkowa 2, 99-210 Uniejów.

Wydarzenie stanowić będzie okazję do wymiany doświadczeń, uzyskania informacji na temat możliwości pozyskiwania przez jednostki samorządu terytorialnego funduszy zewnętrznych ukierunkowanych na wspieranie zadań z zakresu ochrony przyrody oraz prezentację dobrych praktyk przez jst, które zrealizowały projekty w omawianej tematyce. 

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc rejestracji należy dokonywać do dnia 3 września br.

Szczegółowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel, Kierownik zespołu ds. działalności edukacyjnej i szkoleniowej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. +48 500 165 787

Konferencja jest elementem projektu, na który Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego uzyskał dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Źródło: www.nist.gov.pl

Wt., 30 Lp. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś