Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 2019 - nowy termin wydarzenia

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 2019 - nowy termin wydarzenia fotolia.pl

Europejskie Centrum Biznesu zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019. Szczyt odbędzie się 26-27 września 2019 r. a nie jak wcześniej planowano 3-4 października br.

Miejsce wydarzenia to Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny przy ul. Żytnia 39 w Siedlcach. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.

Już po raz piąty Europejskie Centrum Biznesu zaprasza czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu organizator pragnie skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. W ramach zaplanowanych debat planowane jest przeprowadzenie dyskusji ukierunkowanych na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z sytuacji międzynarodowej, otoczenia makroekonomicznego, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: „Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo” to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. Na zakończenie pierwszego dnia obrad tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2019”.

Więcej informacji na: www.osg2019.pl

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Związku Powiatów Polskich.

Wt., 2 Lp. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska