Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

49 projektów walczy o Strażackie Oskary

49 projektów walczy o Strażackie Oskary fotolia.pl

Kapituła Konkursu Floriany 2019 nominowała spośród 256 zgłoszonych projektów w kategoriach I-XI aż 49 najlepszych i najciekawszych inicjatyw zrealizowanych przez OSP samodzielnie i wraz z partnerami. W tym gronie są zwycięzcy prestiżowych strażackich Oscarów, których poznamy na Gali Finałowej 18 maja 2019 r. 

Najwięcej, po 8 nominacji, przyznano w kategorii VII „Kultura i tradycja” oraz w kategorii VI „Sport, rekreacja i turystyka”. Na trzecim miejscu pod względem liczby nominacji jest kategoria III „Aktywizowanie seniorów, współpraca pokoleń i integracja społeczna”. W tym roku nie wyróżniono nominacją żadnego projektu zgłoszonego do kategorii IX „Innowacje oraz integracja cyfrowa”, ponieważ żaden z projektów nie odpowiadał założeniom tejże kategorii. 

Nominacje do Florianów 2019 wędrują do wszystkich województw, ale najwięcej z nich, aż 7 – do OSP z Małopolski, 6 nominacji otrzymują OSP z Wielkopolski i po 5 – OSP z województw dolnośląskiego i łódzkiego. Wszystkim uczestnikom Konkursu Floriany 2019, a przede wszystkim nominowanym OSP, serdecznie gratulujemy! 

Zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2019 poznamy 18 maja br.

Źródło: floriany.zosprp.pl

Śr., 24 Kw. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska