Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Promocja w powiecie – błyskawiczny miniporadnik wydany przez Związek Powiatów Polskich

Promocja w powiecie – błyskawiczny miniporadnik wydany przez Związek Powiatów Polskich .

Związek Powiatów Polskich wydał poradnik, który stworzono głównie z myślą o pracownikach wydziałów promocji starostw powiatowych. To jedyna taka pozycja na rynku wydawniczym. Do tego napisana przez praktyków, czyli osoby mające i wiedzę, i doświadczenie.

W efekcie publikacja stanowi zbiór doświadczeń i inspiracji, podpowiedzi prostych rozwiązań i nie zawsze oczywistych sugestii.

To pozycja, którą szybko się czyta i łatwo w niej znaleźć interesujące treści. Jest to książka, która pozwoli pewne rzeczy zracjonalizować, przemyśleć, pewnych błędów nie popełnić, niektóre działania z kolei zorganizować w całkiem nowy sposób. To materiał, z którym łatwiej będzie pójść do szefa, aby zasugerować zmiany.

Żeby dowiedzieć się, co spędza sen z powiek pracownikom zajmującym się promocją, czego potrzebują, co ich zainteresuje, autorzy miniporadnika odbyli wiele ciekawych i inspirujących rozmów telefonicznych.

Aby sprostać realnym potrzebom środowiska, w poradniku Czytelnicy znajdą m.in. następujące informacje: jak szukać pomysłu na promocję, jakie znaczenie ma identyfikacja wizualna JST, jakie gadżety warto zamawiać, jak dobrze wystąpić na imprezie czy o czym pamiętać, organizując konkursy.

Autorem jest  dr Malwina Rouba.

Publikacja udostępniana jest bezpłatnie jedynie członkom Związku Powiatów Polskich.

Zainteresowani jej pozyskaniem mogą pisać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pt., 5 Kw. 2019 0 Komentarzy
Rafał Rudka
redaktor naczelny Rafał Rudka