Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

O PPP podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP

O PPP podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP fotolia.pl

„Partnerstwo publiczno-prywatne w praktyce działalności jednostek samorządu terytorialnego” oraz „Partnerstwo publiczno-prywatne w projektach drogowych: specyfika sektora oraz przykłady dobrych i złych praktyk w dotychczasowych projektach realizowanych w Polsce” – to tematy wykładów, które odbędą się 4 kwietnia br. w godz. od 9:00 do 10:30  w sali konferencyjnej „GALAXY” Hotelu AirPort w Warszawie, ul. 17 Stycznia 24.

Wygłoszą je eksperci: dr Rafał Cieślak oraz r. pr. Adriana Mierzwa-Bronikowska.

Tuż po wykładzie, zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z indywidualnego doradztwa, które świadczone będzie w holu przed wejściem do sali konferencyjnej.

Udział w prelekcji oraz konsultacjach jest nieodpłatny. Zachęcamy do niego przedstawicieli samorządów zainteresowanych realizacją inwestycji w formule PPP.

Zainteresowanych, w terminie do 28 marca br., prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: http://zpp.pl/szkolenia

Wydarzenie jest organizowane przez Związek Powiatów Polskich w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (POWER).

Więcej szczegółów na temat spotkania znajduje się tutaj.

Niedz., 10 Mrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska