Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

PPP - szkolenie dla skarbników i służb finansowych

PPP - szkolenie dla skarbników i służb finansowych .

Skarbnicy i służby finansowe urzędów mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu na temat finansowo-rozliczeniowej strony projektów realizowanych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Szkolenia odbędą się w:

  • 20 marca 2019 r. w Poznaniu,
  • 27 marca 2019 r. w Katowicach,
  • 10 kwietnia 2019 r. w Gdańsku,
  • 17 kwietnia 2019 r. w Warszawie.

Szkolenia są jednodniowe i nieodpłatne. Uczestnicy pokrywać będą jedynie koszt dojazdu na miejsce szkolenia.

Do udziału w szkoleniu zaproszone są zarówno osoby, dla których PPP jest mniej znane, jak i takie, które już mają doświadczenie w tej dziedzinie.

Podczas szkolenia zaprezentowana zostanie praktyczna wiedza z zakresu m.in. aspektów podatkowych, roli służb finansowych w przygotowaniu projektu na etapie analiz przedrealizacyjnych i szacowania ryzyk oraz wpływu na wskaźniki zadłużenia jednostki.

Zespół prelegentów to trener ds. wymiaru finansowego, trener ds. uwarunkowań prawnych oraz ekspert-praktyk samorządowy, który podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na szkoleniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegóły znajdują się w Regulaminie szkoleń dla skarbników i służb finansowych.

Osoby zainteresowane udziałem będą mogły dokonać zgłoszenia na wybrane szkolenie w formularzu rejestracyjnym.

Pobierz pliki:

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielają pracownicy ZMP:

  • Anna Wiktorczyk-Nadolna, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 545 608
  • Joanna Ludwiczak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 061 633 50 53

Szkolenia realizowane są przez Związek Miast Polskich w ramach projektu "Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce".

Projekt realizowany jest w partnerstwie: Ministerstwo Rozwoju, Konfederacja Lewiatan z Fundacją Centrum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Związek Miast Polskich ze Związkiem Powiatów Polskich.

Finansowanie projektu pochodzi z Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój.

Niedz., 3 Mrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka