Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ogólnopolskie Forum Sekretarzy i Dyrektorów Wydziałów Organizacyjnych

Ogólnopolskie Forum Sekretarzy i Dyrektorów Wydziałów Organizacyjnych .

Związek Powiatów Polskich organizuje Ogólnopolskie Forum Sekretarzy i Dyrektorów Wydziałów Organizacyjnych, które odbędzie się 12 marca 2019 roku w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie, Al. Jerozolimskie 98.

Podczas tego wydarzenia uczestniczy pozyskają wiedzę na temat tego jak skutki ostatnich zmian prawnych w samorządowych ustawach ustrojowych przekładają się na funkcjonowanie starostw oraz urzędów miast na prawach powiatu. Ponadto zapoznani zostaną z planowanymi zmianami prawnymi w zakresie obowiązku zapewnienia dostępności cyfrowej i architektonicznej powiatów i miast na prawach powiatu. Dowiedzą się także o aktualnych orzeczeniach sądów w zakresie dostępu do informacji publicznej. Przedstawiona zostanie również tematyka związana z nadzorem wojewody nad samorządem w kontekście zasady proporcjonalności. Nie zabraknie także wątku dotyczącego rozwijania kompetencji miękkich.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowani proszeni są o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca br.

Więcej szczegółów tutaj.

Sob., 23 Lt. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka