Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Inwestycje szerokopasmowe. Bezpłatne szkolenia w Warszawie

Inwestycje szerokopasmowe. Bezpłatne szkolenia w Warszawie fotolia.pl

Od 19 do 21 listopada 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji przy ul. Królewskiej 27 w Warszawie w godz. 9:00-16:15 odbędą się szkolenia organizowane w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych.

Akademia to projekt realizowany na zlecenie resortu cyfryzacji, którego celem jest usprawnienie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań podmiotów publicznych towarzyszących inwestycjom w sieci szerokopasmowe oraz przybliżenie rozwiązań prawnych i dobrych praktyk w tym zakresie.

Program szkoleń obejmuje trzy bloki tematyczne:

  • Dzień 1: Zajęcie pasa drogowego i budowa kanałów technologicznych.
  • Dzień 2: Koordynacja robót budowlanych, dostęp do infrastruktury technicznej oraz Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacyjnych (PIT).
  • Dzień 3: Budowa sieci szerokopasmowych mobilnych ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych.

Szczegółowy program znajduje się na stronie www.akademiaszerokopasmowa.pl

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, finansowane przez Ministerstwo Cyfryzacji. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty zaświadczające o odbyciu szkolenia.

Aby zapisać się na szkolenie, należy zarejestrować się na stronie: akademiaszerokopasmowa.pl a następnie zapisać się na odpowiedni termin w zakładce „zapisy” lub wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sob., 10 Lst. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska