Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Niepodległa a samorząd

Niepodległa a samorząd fotolia.pl

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza do udziału w seminarium pt. „Niepodległa a samorząd”, które odbędzie się 23 października 2018 r. w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie, ul. Zamkowa 2.

Wydarzenie jest organizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wspólnie z Biurem Programu „Niepodległa” w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

Podczas seminarium zaplanowano dwie sesje. Pierwsza, w której przedstawiciele środowiska naukowego omówią związki odzyskania niepodległości z budową podstaw samorządu terytorialnego. Druga - poświęcona współpracy jednostek samorządu terytorialnego w zakresie pozyskiwania środków z Biurem Programu „Niepodległa”.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, nazwę instytucji, stanowisko służbowe, tel. kontaktowy należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 8 października 2018 r.

Dodatkowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel, Kierownik zespołu do spraw realizacji projektów, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 500 165 787.

Pt., 5 Prn. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska