Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Gwiazdy z USA podczas Forum w Uniejowie

Gwiazdy z USA podczas Forum w Uniejowie .

Organizatorzy Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 ogłosili, które zagraniczne gwiazdy pojawią podczas trzeciej edycji wydarzenia zaplanowanego na 18-20 października 2018 r.

Forum otworzy występ znanego na całym świecie eksperta i trenera z dziedziny perswazji - Kevina Hogana. Oprócz ogólnodostępnego wykładu, Hogan poprowadzi także szkolenie „Zaawansowane umiejętności komunikacji dla wpływowych liderów oraz efektywne zarządzanie nowoczesnej organizacji".

Hogan jest doktorem psychologii i autorem kilku poczytnych tytułów, między innymi książki „Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magnetyzmu" (Sensus 2007). Prowadzi niezwykle skuteczne szkolenia z zakresu perswazji w biznesie, marketingu i sprzedaży. Jest także świetny jeśli chodzi o wywieranie wpływu na innych w życiu osobistym.

Na zakończenie pierwszego dnia wystąpi bluesowa wokalistka z USA, Shaun Booker. Ma na koncie udział w International Blues Challenge. Energetycznym występem zarobiła tam sobie na miano „Cesarzowej Beale Street”. Nazywano ją też „enigmą” – pewnie z powodu intrygującego połączenia jej wielkiego, mocnego głosu i drobnej postury fizycznej.

Organizatorzy zapowiadają też plejadę polskich gwiazd, które pojawią się w październiku w Uniejowie. Będą to sportowcy i gwiazdy telewizji - szczegóły mają zostać ujawnione już za kilka dni.

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 to największe wydarzenie gospodarcze w Polsce poświęcone w tak dużym stopniu wynalazkom oraz krajowym i regionalnym inteligentnym specjalizacjom. MFIR 3.0 to międzynarodowa debata z udziałem 1000 branżowych liderów - innowatorów i inwestorów z sektora biznesu, nauki i samorządu.

MFIR 3.0 to 3 dni rozmów na najwyższym poziomie, 25 konferencji, 150 prelegentów, 1000 uczestników. Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, współorganizatorem Miasto i Gmina Uniejów.

Wydarzeniu towarzyszą unikalne Targi Uznane Marki (19-20 października), w których udział weźmie około 100 wystawców, a wśród oglądających pojawi się 1000 przedstawicieli biznesu, samorządu i nauki.

Uczestnicy Forum będą świadkami polskiej premiery rekonstrukcji wynalazku Prezydenta Mościckiego z 1932 roku, dedykowanego Marszałkowi Piłsudskiemu. Jest nim pierwsza na świecie maszyna z funkcją oczyszczania powietrza ze smogu.

Punktem kulminacyjnym rozmów będzie debata: Plan dla Polski w Europie – wynalazki, które przekraczają granice.”, odbywająca się w ramach Discovery Days - Odkrywamy Polskie Wynalazki, które towarzyszą tegorocznemu Forum. Rozmowy ekspertów skupią się na Programie Ramowym Unii Europejskiej Horyzont 2020 – największemu w historii UE przedsięwzięciu w zakresie badań naukowych i innowacji. Polscy wynalazcy i innowatorzy  zaprezentują także przed potencjalnymi inwestorami 100 wynalazków na Stulecie Niepodległości Polski.

W ramach Discovery Days odbędzie się także sesja ekspercka Urzędu Patentowego RP – „Patent na Innowacyjną Polskę”, która znalazła się w ramach oficjalnych obchodów 100-lecia Urzędu pod Patronatem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. To sesja dedykowana przedsiębiorcom, omawiająca możliwości ochrony w kraju i za granicą w zakresie wynalazków, wzorów użytkowych, znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

Podczas trwania forum zostaną wręczone Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak. Laureatami tego prestiżowego wyróżnienia zostają podmioty, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, stanowiąc podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. (www.pnir.pl)

Strona wydarzenia: www.irforum.pl

Patronem medialnym Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 jest Dziennik Warto Wiedzieć.

Śr., 6 Czrw. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska