Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

PPP sposobem na finansowanie inwestycji samorządowych. Bezpłatne szkolenie dla samorządowców

 PPP sposobem na finansowanie inwestycji samorządowych. Bezpłatne szkolenie dla samorządowców fotolia.pl

Podział ryzyka i modele wynagrodzenia przy projektach PPP w praktyce rynku polskiego oraz ścieżka dojścia do projektu PPP – to tematy, które zostaną omówione 11 kwietnia br. w Hotelu AirPort w Warszawie.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju wynika, że jedną z barier dla rozwoju partnerstwa publiczno-prywatnego jest brak wystarczającej wiedzy i doświadczenia instytucji publicznych w tym obszarze. Ocena ta sprawiła, że resort uruchomił trzyletni projekt edukacyjny dla administracji rządowej i samorządowej, zatytułowany „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”. Projekt powstał i jest realizowany we współpracy z ogólnopolskimi stowarzyszeniami jednostek samorządu terytorialnego – Związkiem Miast Polskich  i Związkiem Powiatów Polskich, organizacją zrzeszającą przedsiębiorców – Konfederacją Lewiatan oraz organizacją pozarządową – Fundacją Centrum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

W ramach projektu Związek Powiatów Polskich organizuje prelekcję tematyczną, pt „Partnerstwo Publiczno-Prywatne – dobrym sposobem na finansowanie inwestycji samorządowych” , która odbędzie się podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP.

Podczas spotkania ramach poruszone zostaną takie zagadnienia jak:   

- Projekty PPP -  podział ryzyka i modele wynagrodzenia w praktyce rynku polskiego

- Jak wykorzystać potencjał partnerstwa publiczno-prywatnego – ścieżka dojścia do projektu PPP.

Prelegentami będą prawnicy – praktycy: Michał Liżewski, adwokat, założyciel smart.lawyers group oraz Michał Przychoda – prawnik z kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Prelekcje odbędą się 11 kwietnia br. w godz. od 9:00 do 10:30  w sali konferencyjnej „GALAXY” Hotelu AirPort w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24.

Bezpośrednio po wykładzie, zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z indywidualnego doradztwa, które świadczone będzie w holu przed wejściem do sali konferencyjnej.

Zainteresowanych, w terminie do 3 kwietnia br., prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się tutaj.

Niedz., 18 Mrz. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska