Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Skrzydła IT w Administracji

Skrzydła IT w Administracji fot. skrzydla.itwadministracji.pl

Do 22 lutego można zgłaszać projekty do tegorocznej edycji Skrzydeł IT w Administracji – nagród przyznawanych projektom informatycznym zrealizowanym przez instytucje publiczne. Organizatorem Skrzydeł jest miesięcznik „IT w Administracji”, a honorowy patronat nad nagrodą objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

Skrzydła IT w Administracji co roku trafiają do projektów, które pod względem sposobu wdrożenia i osiągniętych korzyści mogą stanowić wzór do naśladowania. Celem nagrody jest wyróżnienie jednostek, które poprzez zrealizowane projekty ułatwiły dostęp do usług publicznych, poprawiły jakość obsługi oraz komunikację z obywatelami i innymi urzędami.

Do tegorocznej edycji nagrody można zgłosić dowolny projekt informatyczny zrealizowany przez instytucje publiczne w okresie od 1 lutego 2015 r. do 31 stycznia 2017 r. Każda osoba fizyczna, przedstawiciel instytucji publicznej lub firmy prywatnej może całkowicie bezpłatnie zgłosić dowolną liczbę projektów, wypełniając krótki formularz dostępny tutaj . Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 22 lutego. br.

Najciekawsze i najczęściej zgłaszane projekty zostaną – po uprzedniej weryfikacji przez redakcję miesięcznika „IT w Administracji” – przekazane pod obrady Kapituły, która przyzna nagrody w pięciu kategoriach: e-Administracja, e-Kultura i e-Edukacja, e-Usługi dla obywatela, Oprogramowanie do obsługi urzędu oraz Narzędzia do komunikacji z obywatelami. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród będzie miało miejsce 29 marca 2017 r. podczas IV Forum Kierowników IT w Administracji – ogólnopolskiej konferencji dla osób odpowiedzialnych za informatyzację instytucji publicznych.

Szczegółowe informacje na temat nagrody znajdują się na stronie: www.skrzydla.itwadministracji.pl.

Pt., 3 Lt. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Artur Duda