Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyła Akademia Euro

Ruszyła Akademia Euro fotolia.pl
Akademia Euro obejmuje 4 projekty regionalne w województwach: Mazowieckim, Wielkopolskim, Pomorskim, Dolnośląskim.

Projekt, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizuje spółka PL.2012 wraz z urzędami marszałkowskimi.

Spółka PL.2012 koordynuje i kontroluje proces przygotowań Polski do UEFA EURO 2012 oraz, w imieniu Ministra Sportu i Turystyki, integruje działania przygotowawcze realizowane przez ponad 170 podmiotów publicznych, odpowiedzialnych za wykonanie poszczególnych zadań.

 

Na mistrzostwa do Polski przyjedzie ok. milion kibiców, z tego względu konieczne jest dobre przygotowanie osób, które będą miały bezpośredni kontakt z turystami zagranicznymi.

Ważne jest zapewnienie sprawnej, profesjonalnej i przyjaznej obsługi kibiców i gości w celu wzmocnienia wizerunku Polski jako nowoczesnego i przyjaznego kraju.

Dlatego też wnioskodawcy za cel projektu przyjęli rozwój kompetencji językowych i interpersonalnych oraz zdolności adaptacyjnych uczestników i uczestniczek projektu.

Akademia Euro składa się z cyklu szkoleń (jęz. angielski, obsługa klienta, różnice międzykulturowe w kontekście obsługi klienta, atrakcje danego regionu pod kątem organizacji imprez masowych), który umożliwi podniesienie kompetencji językowych i interpersonalnych, zdolności adaptacyjnych pracowników wobec rosnących oczekiwań rynku pracy (związanych ze zmianą, jaką będzie pojawienie się nowych grup klientów - turystów zagranicznych, w związku z organizacją w Polsce UEFA EURO 2012™), ich kompetencji zawodowych oraz zunifikowanie standardów obsługi gości zagranicznych.

Do 30 maja przyszłego roku przeszkolone będzie 2 500 osób.

Aktualnie rozpoczęto postępowanie przetargowe mające wyłonić podwykonawców.

Niedz., 17 Kw. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Barbara Łączna