Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Termomodernizacja obiektów publicznych w PPP" – zaproszenie na szkolenie w Łodzi

„Termomodernizacja obiektów publicznych w PPP fotolia.pl

Partnerstwo publiczno-prywatne to wielka szansa dla samorządów. Niestety wciąż pozostaje nieodkryte, a wiele podmiotów podchodzi do niego z dystansem. Aby nieco odczarować tę sferę, Pełnomocnik Rządu do Spraw Partnerstwa Publiczno-Prywatnego zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu "Termomodernizacji obiektów publicznych w PPP", które będzie prowadzone przez praktyków dla przedstawicieli administracji oraz osób zainteresowanych tematyką PPP.

Szkolenie odbędzie się 28 października w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi, sala konferencyjna.

Wydarzenie jest nieodpłatne – uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu na miejsce szkolenia. Pozostałe koszty (trenerzy, materiały szkoleniowe, wyżywienie) finansuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Ukończenie szkolenia potwierdzone zostanie zaświadczeniem. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszyscy zainteresowani powinni zarejestrować się poprzez specjalny formularz dostępny jest tutaj.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak wygląda model PPP, jak przygotować projekt termomodernizacji w PPP, jak przeprowadzić procedurę wyboru partnera prywatnego. Zostaną też zaznajomieni z doświadczeniami współpracy z wybranym partnerem prywatnym.

Pt., 18 Prn. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn