Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

ESPON. Krajowy Punkt Kontaktowy

ESPON. Krajowy Punkt Kontaktowy fotolia.pl

W Departamencie Polityki Przestrzennej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju został uruchomiony Krajowy Punkt Kontaktowy Programu ESPON (Europejska Sieć Obserwacyjna Rozwoju Terytorialnego i Spójności Terytorialnej).

Zadaniem Punktu Kontaktowego są działania informacyjno-promocyjne oraz upowszechnianie wiedzy gromadzonej przez ESPON, w tym powiadamianie środowiska administracyjnego, naukowego i akademickiego o aktualnie prowadzonych naborach projektowych oraz wydarzeniach.  

Aby umożliwić korzystanie z zasobów ESPON, jako wartościowego wkładu w pracę administracji oraz tworzenie i realizowanie dokumentów strategicznych, planowane jest stworzenie newslettera. Będzie on cyklicznie rozsyłany i pozwoli na wgląd w najnowsze inicjatywy ESPON. Zainteresowani ofertą, proszeni są o informację.

Informacje o Programie ESPON2020 i aktualnie prowadzonych projektach dostępne są na stronach:

Wszelkie pytania i sugestie należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do opiekuna punktu kontaktowego Agaty Koziej-Frączkiewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 522 56 91. 

Czw., 9 Mj. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska